WAT DOEN WE

Specialist in goed opgeleid technisch personeel
Temphory speelt al sinds 2006 doelgericht in op de toenemende schaarste van technisch personeel. In de loop der jaren zijn wij uitgegroeid tot de specialist in het opleiden en leveren van technici voor mbo-functies in de elektro- en instrumentatietechniek (E&I). Door mensen een opleiding op maat te bieden, helpen we onze opdrachtgevers om hun projecten succesvol uit te voeren. Daarbij richten we ons op de industrie, infra- en maritieme sector in binnen- en buitenland.

Hier staan wij voor:

Betrokkenheid
Proactief meedenken met klant én kandidaat: dat is typisch Temphory. We zijn flexibel in onze oplossingen en gaan voor langetermijnrelaties.
Maatwerkoplossingen
Iedere opleiding wordt bedrijfsspecifiek ontwikkeld en afgestemd op de wensen van de opdrachtgever.
•  Ontplooiing
Met onze opleidingstrajecten maken we kandidaten én opdrachtgevers sterker en helpen we ze om verder te groeien.
•  No-nonsensehouding
Bij ons staat de oplossing centraal. We zijn sociaal, eerlijk, persoonlijk, nuchter, ambitieus, duidelijk en kritisch.

Heb je vragen? Neem gerust contact op.

 

We ontmoeten je graag.

WERKEN BIJ TEMPHORY

Together we make a difference!
Wil jij de zekerheid van een baan met toekomst? Bij Temphory zit je goed. Je krijgt een opleiding, een baan en een salaris. Samen zorgen we voor een stevige basis waarmee je sterk staat op de arbeidsmarkt. Bekijk onze vacatures, solliciteer via de sollicitatietegel en wie weet maak je binnenkort deel uit van ons team.

ONS TEAM

Meet Temphory!
Ons team is jong, ambitieus en betrokken. Samen slaan wij iedere dag weer de handen ineen om onze technici en onze opdrachtgevers vooruit te helpen.

 

Heb je vragen? Bel of mail ons gerust. Wij staan voor je klaar.

Marjoke de Graaf
Recruiter 
mdegraaf@temphory.com

Thekla Dijkman
Recruitment consultant
tdijkman@temphory.com

Marta Stelmach
Recruiter en jobcoach
mstelmach@temphory.com

Bart de Jong
Recruiter
bdejong@temphory.com

Marijn van Roekel
Recruitment consultant
mvanroekel@temphory.com

Marjolein Brands
Recruitment consultant
mbrands@temphory.com

William Bijker
Business unit manager infra
wbijker@temphory.com

Agnieszka Walczynska
Recruiter en jobcoach
awalczynska@temphory.com

Gertjan de Jong
Junior controller
gdejong@temphory.com

Jan van Dongen
Director New Business
jvandongen@temphory.com

Lars van Uhm
Manager Operations
lvanuhm@temphory.com

Magda Skwierawska
Manager Temphory Polen
mskwierawska@temphory.com.pl

Sylwia Piotrowska
Recruiter Temphory Polen
spiotrowska@temphory.com.pl

Natalia Urbanowicz
Recruiter Temphory Polen
nurbanowicz@temphory.com.pl

Angelique Smeding
Project manager
asmeding@temphory.com

Marloes Wessels
Process manager
mwessels@temphory.com

Paulien Schmeitink
Process manager
pschmeitink@temphory.com

Diana Franken
Administrator
dfranken@temphory.com

Adriana Ljubic
Communication
aljubic@temphory.com

Henry Scheper
Controller
hscheper@temphory.com

Lennaert de Hertog
Managing director
ldehertog@temphory.com

Rients Smeding
Managing director
rsmeding@temphory.com

NIEUWS

Blijf op de hoogte
Hier vind je een overzicht van interessante ontwikkelingen bij Temphory. Volg ons ook op LinkedIn om op de hoogte te blijven.

Opleidingstraject Liander

Recent is er weer een opleidingsgroep met technici voor Liander van start gegaan. Een gedreven en ambitieuze groep technici die een vast dienstverband bij Temphory combineren met een kosteloos opleidingstraject van 3 jaar. Het opleidingstraject betreft een op maat gemaakte mbo-3 en mbo-4 opleiding in de laag- en middenspanningsdistributie met erkende diploma’s als Technicus Elektrotechniek.

Wij wensen onze collega’s de komende jaren veel succes en plezier in het opleidingstraject.

Together we make a difference!

Wil jij net als deze groep een op maat gemaakt opleidingstraject aangaan en ben je in het bezit van minimaal een elektrotechniek gerelateerd mbo-2 diploma? Neem contact op met Bart de Jong via 0612558494 of bdejong@temphory.com.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nick, gefeliciteerd met het succesvol afronden van je stage!

Ontwikkeling staat bij Temphory centraal. Zo dragen wij graag een steentje bij aan de ontwikkeling van studenten. Nick Prent heeft zijn stage als marketing medewerker voor zijn mbo-opleiding Marketing Medewerker bij Temphory uitgevoerd. Vanaf februari heeft Nick ons ondersteund in verschillende werkzaamheden op het gebied van Marketing & Communicatie. Wij vroegen Nick wat hij ervan vond:

Hoe heb je jouw stage bij Temphory ervaren?

Ik heb een erg leerzame tijd gehad. Dit komt door de variërende werkzaamheden die ik heb gedaan. Ik ben bijvoorbeeld bezig geweest met de website en met het ontwerpen van communicatie uitingen. Daarnaast heb ik samen met Temphory gewerkt aan het opzetten van een Facebook Campagne waar wij mooie resultaten hebben behaald!

Hoe was het contact met collega’s bij Temphory?

Ik ben met elke afdeling in aanraking geweest. Daardoor heb ik ontzettend veel gezien en geleerd. Mijn collega’s bij Temphory zijn erg behulpzaam geweest. Zij gaven mij uitdagende opdrachten. Bij vragen werd ik goed geholpen.

Wil je nog iets aan andere studenten meegeven?

Ik ben Temphory erg dankbaar. Studenten die opzoek zijn naar een stage raad ik Temphory zeker aan!

Gefeliciteerd Nick, met het succesvol afronden van je stage! Wij wensen je veel succes en plezier in jouw verdere loopbaan.

Together we make a difference!

CONTACT OPNEMEN

Ben jij een vakman of vakvrouw en wil je investeren in je ontwikkeling? Of ben je op zoek naar vakmensen? Neem dan contact met ons op via 0341 424 080 of vul het contactformulier in.

Temphory

Middelerf 14b
3851 SP Ermelo

Postadres:
Postbus 473
3840 AL Harderwijk

Tel.: 0341 424 080
E-mail: contact@temphory.com